Marmaray | Istanbul Commuter Rail

Marmaray | Istanbul Commuter Rail

About the author

Comments

  1. Maalesef olumsuz yorumum olacak umarım dikkate alınır ve iyileştirme yapılır. 1) yolcu koltuk bekleme sayısı çok az üstelik kışın açık havada insanlar nasıl bekleyecek? 2) istasyon anonsu sadece İngilizce olduğundan bir teyze 10 durak burası bostancı mı evladım diye sordu 3) yabancı uyruklu İngiliz 2 tane yolcu bağırarak konuşup kahkaha atmasına karşın bir uyarı yoktu 4) köpek puseti yanında olduğu halde pusetin dışında kucağında köpeğini taşıyan yolcu oldu 5) yüksek sesle müzik dinlendi.

  2. Umarım bütün trenler saçma sapan turkuaz renk plastik etiketlerle kaplanmaz. Şu güzel treni bırakın da bu rengiyle sevelim. Bu haliyle gayet hoş ve kısa sürede İstanbul’un simge trenlerinden biri olacak gibi.

  3. Bu hatta hep marmaray setlerimi çalışacak yoksa başka setlerde kullanilacakmi e23000 e22100 e22000 gibi bence kullanılsın çünkü şu marmaray setleri iki de bir bozuluyor kapısı bozuluyor falan birde evimden sesi.duyuluyor marmaray setlerinin evim 200m uzakta trene

  4. Mavi renkler çok kötü duruyor parlak gri renginde kırmızı ve mavi çizgiler trene modern ve ayrıcalık katıyor. Tabela ve seslendirme bir an önce yapılmalı çok ilkel duruyor .bazı trenlerin iç istasyon duraklarının üstünde güzel panolar var bunlar her trene konsa tren içi apayrı güzel olur. MBÇ bu arada neden bu hatta Siemens Velaro trenleri niçin istanbula gelmiyor bir bilginiz varmı ?

  5. bursaray ne zaman gelicek videosunu bekliyorum 😀 birde bursarayın 3 çeşit vagonu var hepsi için ayrı ayrı videomu yapıcaksınız siemens b80 greencity veya bombardier gibi yada tek videodamı yüklüceksiniz ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *