Marmaray | Istanbul Commuter Rail

Marmaray | Istanbul Commuter Rail

About the author

Comments

 1. Haydarpaşa İstanbul Raylı Sistem Ağı'nda Marmaray olarak gösteriliyor. Restorasyon bitince Marmaray trenleri Haydarpaşa'ya gidecek mi?

 2. Maalesef olumsuz yorumum olacak umarım dikkate alınır ve iyileştirme yapılır. 1) yolcu koltuk bekleme sayısı çok az üstelik kışın açık havada insanlar nasıl bekleyecek? 2) istasyon anonsu sadece İngilizce olduğundan bir teyze 10 durak burası bostancı mı evladım diye sordu 3) yabancı uyruklu İngiliz 2 tane yolcu bağırarak konuşup kahkaha atmasına karşın bir uyarı yoktu 4) köpek puseti yanında olduğu halde pusetin dışında kucağında köpeğini taşıyan yolcu oldu 5) yüksek sesle müzik dinlendi.

 3. Отличное видео! А как лучше всего добраться из аэропорта Сабиха Гекчен до Султанахмет на мармарай?

 4. The recordings are of premium quality. Thank you. Which camera/gimbal did you use? Any tripods involved?

 5. Umarım bütün trenler saçma sapan turkuaz renk plastik etiketlerle kaplanmaz. Şu güzel treni bırakın da bu rengiyle sevelim. Bu haliyle gayet hoş ve kısa sürede İstanbul’un simge trenlerinden biri olacak gibi.

 6. Erdogan build the infrusture of turkey ectermly and 2003 and now 2019 infrustructure of turkey are not same

 7. Bu hatta hep marmaray setlerimi çalışacak yoksa başka setlerde kullanilacakmi e23000 e22100 e22000 gibi bence kullanılsın çünkü şu marmaray setleri iki de bir bozuluyor kapısı bozuluyor falan birde evimden sesi.duyuluyor marmaray setlerinin evim 200m uzakta trene

 8. Very nice video
  please
  if you can watch my videos, I film railways in Tunisia but we don't have modern railways like in
  Turkey

 9. Mbc Bir Sorum Olacak Marmaray 2 hattan olusuyor Zeytinburnu-Söğütlücesme Gebze Halkali bu seferler varmi

 10. Mavi renkler çok kötü duruyor parlak gri renginde kırmızı ve mavi çizgiler trene modern ve ayrıcalık katıyor. Tabela ve seslendirme bir an önce yapılmalı çok ilkel duruyor .bazı trenlerin iç istasyon duraklarının üstünde güzel panolar var bunlar her trene konsa tren içi apayrı güzel olur. MBÇ bu arada neden bu hatta Siemens Velaro trenleri niçin istanbula gelmiyor bir bilginiz varmı ?

 11. bursaray ne zaman gelicek videosunu bekliyorum 😀 birde bursarayın 3 çeşit vagonu var hepsi için ayrı ayrı videomu yapıcaksınız siemens b80 greencity veya bombardier gibi yada tek videodamı yüklüceksiniz ?

 12. 1:03 de 64000 yazıyor? Bi de zaten senin marmarat videon vardı niye bir tane daha yaptınız.
  Birse kocaelide oturanlar için niye oranın ulaşım sistemi kartı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *